1/4

Systemservice Förvaltning i Örebro AB

Aktivt bolag
Örebro·Totalentreprenör
Sedan2013· 13 årOrg.nr556928-6346

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Registrerade auktoriseringar

Certifikat och behörigheter från offentliga register

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Systemservice Förvaltning i Örebro AB är ett företag med säte i Örebro, Örebro län. Företaget grundades år 2013.

Serviceområden

ÖrebroÖrebro län

Registrerad adress

Hälleby 635, 70592 Örebro

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Systemservice Förvaltning i Örebro AB

Låst

Systemservice Förvaltning i Örebro AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20210,00 Mkr
  • 20220,00 Mkr
  • 20230,00 Mkr
  • 20240,00 Mkr
  • 20250,00 Mkr
20250,00 Mkr

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2025 | Slutar 04/30

Omsättning
0 tkr
Resultat efter finansnetto
−5 tkr
Årets resultat
−5 tkr
Summa tillgångar
1 735 tkr
Summa skulder
10 tkr
Eget kapital
1 725 tkr
Soliditet
99.4 %

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

99.4 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

13.5

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Revisor

Sara Anna-Lena Persson

Del av Oxbacken-koncernen

2 juridiska bolag i koncernen har profiler på Builvia.

Offertförfrågningar från den här sidan går alltid till Systemservice Förvaltning i Örebro AB, inte till andra bolag i koncernen. Besök respektive bolags profil för att kontakta dem direkt.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget ska bedriva teknisk konsultverksamhet inom materialhanteringssystem samt äga och förvalta aktier samt därmed förenlig verksamhet.

Team & organisation

Styrelse & ledning

Martin Daniel SkeppnerOrdförande
Per-Inge Emanuel JohanssonLedamot
Jessica Maria SkeppnerLedamot

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Systemservice Förvaltning i Örebro AB

Vad gör Systemservice Förvaltning i Örebro AB?
Systemservice Förvaltning i Örebro AB är verksamt inom totalentreprenör med utgångspunkt i Örebro i Örebro län.
Var finns Systemservice Förvaltning i Örebro AB?
Systemservice Förvaltning i Örebro AB har sin verksamhet i Örebro i Örebro län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Har Systemservice Förvaltning i Örebro AB behörigheter eller certifikat?
Ja. På profilen redovisas BUI. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
Är Systemservice Förvaltning i Örebro AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556928-6346 och har varit verksamt sedan 2013.
Hur kontaktar jag Systemservice Förvaltning i Örebro AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Hälleby 635, 70592 Örebro

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Systemservice Förvaltning i Örebro AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

Systemservice Förvaltning i Örebro AB logotyp
Systemservice Förvaltning i Örebro AB
Totalentreprenör | Örebro