Komplett badrum i Sverige AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Registrerade auktoriseringar
Certifikat och behörigheter från offentliga register
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Komplett badrum i Sverige AB är ett företag grundat 2020 i Stockholm, Stockholms län, med fyra anställda. Företaget arbetar med badrumsrenovering och är registrerat hos Byggkeramikrådet (BKR), vilket innebär att de är behöriga att utföra fackmässiga arbeten i våtrum.
Serviceområden
Registrerad adress
Karlbergsvägen 4, 113 27 Stockholm
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Komplett badrum i Sverige AB
Komplett badrum i Sverige AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Fler tjänster
Hela listan med tjänster som Komplett badrum i Sverige AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Omsättning
2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer
- 20210,23 Mkr
- 20220,22 Mkr
- 20230,03 Mkr
- 20240,08 Mkr
- 202510,3 Mkr
Antal anställda
Utveckling över tid
- 20214 st
- 20224 st
- 20234 st
- 20244 st
- 20254 st
NyckeltalVerifieratVäxande företag
Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31
- Omsättning
- 10 272 tkr
- Resultat efter finansnetto
- 1 555 tkr
- Årets resultat
- 680 tkr
- Summa tillgångar
- 4 162 tkr
- Summa skulder
- 3 407 tkr
- Eget kapital
- 755 tkr
- Soliditet
- 18.1 %
- Anställda
- 4
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Nyckeltal & finansiell styrka
Soliditet
24.3 %
Svag
Lägre buffert, värt att fråga om ekonomisk historik vid större projekt.
Kassalikviditet
1.2
God
Klarar sina kortfristiga skulder utan problem.
Vinstmarginal
15.1 %
Mycket stark
Hög lönsamhet, ett tecken på ett välskött och effektivt bolag.
Revisor
Valter Thomas Hillfjärd
Del av Nihilo-koncernen
3 juridiska bolag i koncernen har profiler på Builvia (+ 1 bolag till enligt registret).
- Nihilo Holding ABKoncernmoder559227-3998Gävle
- Komplett badrum i Sverige ABDetta bolag559235-7007Stockholm · Badrumsrenovering
- Energieffekten i Sverige559122-3697Gävle · Solceller
Offertförfrågningar från den här sidan går alltid till Komplett badrum i Sverige AB, inte till andra bolag i koncernen. Besök respektive bolags profil för att kontakta dem direkt.
Verifiering & certifikat
Certifikat & behörigheter
BKR
Byggkeramikrådet
Behörig
- Kontroll
- Kontrollerad mot register
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Bolaget ska bedriva Byggverksamhet och Byggentreprenad Vvs- entreprenad, Kakelentreprenad, El-entreprenad, Målningsentreprenad samt förvalta fast och lös egendom och därmed förenlig verksamhet.
Näringsgren (SNI)
Byggande av bostadshus och andra byggnader
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Komplett badrum i Sverige AB
- Vad gör Komplett badrum i Sverige AB?
- Komplett badrum i Sverige AB är verksamt inom badrumsrenovering med utgångspunkt i Stockholm i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med badrumsrenovering, plattsättning, våtrum, behörigt företag enligt bbv och byggmästare.
- Var finns Komplett badrum i Sverige AB?
- Komplett badrum i Sverige AB har sin verksamhet i Stockholm i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Komplett badrum i Sverige AB?
- Företaget utför badrumsrenovering, plattsättning, våtrum, behörigt företag enligt bbv och byggmästare för kunder i och omkring Stockholm. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Har Komplett badrum i Sverige AB behörigheter eller certifikat?
- Ja. På profilen redovisas BKR och Behörig. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
- Är Komplett badrum i Sverige AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559235-7007 och har varit verksamt sedan 2020.
- Hur stort är Komplett badrum i Sverige AB?
- Komplett badrum i Sverige AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 0.23 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Komplett badrum i Sverige AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Komplett badrum i Sverige AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.