Förvaltnings AB GöteborgsLokaler
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Registrerade auktoriseringar
Certifikat och behörigheter från offentliga register
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Förvaltnings AB GöteborgsLokaler är ett företag inom byggsektorn med säte i Göteborg. Företaget grundades år 1962 och har idag 53 anställda. Verksamheten bedrivs i tredje person inom området bygg.
Serviceområden
Registrerad adress
Åvägen 40, 41251 Göteborg
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Förvaltnings AB GöteborgsLokaler
Förvaltnings AB GöteborgsLokaler har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Omsättning
2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer
- 2021231 Mkr
- 2022244 Mkr
- 2023250 Mkr
- 2024258 Mkr
- 2025277 Mkr
Antal anställda
Utveckling över tid
- 202144 st
- 202247 st
- 202348 st
- 202449 st
- 202553 st
NyckeltalVerifieratVäxande företag
Räkenskapsår 2025
- Omsättning
- 277.06 Mkr
- Anställda
- 53
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Del av Förvaltningsaktiebolaget Framtiden-koncernen
4 juridiska bolag i koncernen har profiler på Builvia.
- Förvaltningsaktiebolaget FramtidenKoncernmoder556012-6012
- Förvaltnings AB GöteborgsLokalerDetta bolag556082-4897Göteborg · Bygg
- Framtiden Byggutveckling AB556731-5170Göteborg · Byggmästare
- Göteborgs Egnahems Aktiebolag556095-3829Göteborg · Arkitekter
Offertförfrågningar från den här sidan går alltid till Förvaltnings AB GöteborgsLokaler, inte till andra bolag i koncernen. Besök respektive bolags profil för att kontakta dem direkt.
Verifiering & certifikat
Certifikat & behörigheter
RISE Research Institutes…
RISE Research Institutes of Sweden
Ledningssystem
- Certifikatsnr
- C001972
- Utfärdat
- 2020-12-16
- Kontroll
- Kontrollerad mot register
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Förvaltnings AB GöteborgsLokaler
- Vad gör Förvaltnings AB GöteborgsLokaler?
- Förvaltnings AB GöteborgsLokaler är verksamt inom bygg med utgångspunkt i Göteborg i Västra Götalands län. Företaget arbetar bland annat med bygg.
- Var finns Förvaltnings AB GöteborgsLokaler?
- Förvaltnings AB GöteborgsLokaler har sin verksamhet i Göteborg i Västra Götalands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Förvaltnings AB GöteborgsLokaler?
- Företaget utför bygg för kunder i och omkring Göteborg. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Har Förvaltnings AB GöteborgsLokaler behörigheter eller certifikat?
- Ja. På profilen redovisas RISE och Ledningssystem. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
- Är Förvaltnings AB GöteborgsLokaler ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556082-4897 och har varit verksamt sedan 1962.
- Hur stort är Förvaltnings AB GöteborgsLokaler?
- Förvaltnings AB GöteborgsLokaler har 51 till 200 anställda och en omsättning på 230.94 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Förvaltnings AB GöteborgsLokaler?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Förvaltnings AB GöteborgsLokaler tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.