1/4

Aderfia Invest AB

Aktivt bolag
Tullinge·Totalentreprenör
Sedan2019· 7 årOrg.nr559221-6351

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Registrerade auktoriseringar

Certifikat och behörigheter från offentliga register

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Aderfia Invest AB är ett företag med säte i Tullinge, Stockholms län. Företaget grundades år 2019.

Serviceområden

TullingeStockholms län

Registrerad adress

Malmstensvägen 16, 14633 Tullinge

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Aderfia Invest AB

Låst

Aderfia Invest AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2020 till 2024 · klicka på ett år för detaljer

  • 20200,00 Mkr
  • 20210,00 Mkr
  • 20220,00 Mkr
  • 20230,00 Mkr
  • 20240,00 Mkr
20240,00 Mkr

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2024 | Slutar 12/31

Omsättning
0 tkr
Resultat efter finansnetto
13 002 tkr
Årets resultat
13 002 tkr
Summa tillgångar
51 437 tkr
Summa skulder
7 475 tkr
Eget kapital
43 962 tkr
Soliditet
85.5 %

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2024.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

85.5 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

36.4

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Revisor

John Anders Liljenfeldt

Koncernmoder

5 juridiska bolag i koncernen har profiler på Builvia (+ 2 bolag till enligt registret).

Offertförfrågningar från den här sidan går alltid till Aderfia Invest AB, inte till andra bolag i koncernen. Besök respektive bolags profil för att kontakta dem direkt.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Föremålet för bolagets verksamhet är att äga och förvalta aktier och andelar i dotter- och intressebolag samt därmed förenlig verksamhet.

Team & organisation

Styrelse & ledning

Simon Petrus Johannes I PatetsosVerkställande direktör
Simon Petrus Johannes I PatetsosOrdförande
Josef Simon Andreas PatetsosLedamot

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Aderfia Invest AB

Vad gör Aderfia Invest AB?
Aderfia Invest AB är verksamt inom totalentreprenör med utgångspunkt i Tullinge i Stockholms län.
Var finns Aderfia Invest AB?
Aderfia Invest AB har sin verksamhet i Tullinge i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Har Aderfia Invest AB behörigheter eller certifikat?
Ja. På profilen redovisas BUI. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
Är Aderfia Invest AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559221-6351 och har varit verksamt sedan 2019.
Hur stort är Aderfia Invest AB?
Aderfia Invest AB har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Aderfia Invest AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Malmstensvägen 16, 14633 Tullinge

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Aderfia Invest AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

AI
Aderfia Invest AB
Totalentreprenör | Tullinge