1/4

Aktiebolaget True Concept

Aktivt bolag
Mölnlycke·Leverantör
Sedan2007· 19 år1anställdaOrg.nr556742-8601

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Aktiebolaget True Concept är ett konsultföretag i Mölnlycke, Västra Götalands län, som grundades år 2007. Företaget har en anställd och är verksamt inom områdena byggkonsult, konsulter och teknikkonsulter.

Serviceområden

MölnlyckeVästra Götalands län

Registrerad adress

Åsvägen 16, 43541 Mölnlycke

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Aktiebolaget True Concept

Låst

Aktiebolaget True Concept har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggteknikkonsult
2Tekniska konsulter
3Byggkonstruktör

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som Aktiebolaget True Concept erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20215,04 Mkr
  • 20224,64 Mkr
  • 20234,87 Mkr
  • 20243,87 Mkr
  • 20251,88 Mkr
20251,88 Mkr−51,4 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20213 st
  • 20223 st
  • 20232 st
  • 20242 st
  • 20251 st

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
1 877 tkr
Resultat efter finansnetto
275 tkr
Årets resultat
218 tkr
Summa tillgångar
3 982 tkr
Summa skulder
150 tkr
Eget kapital
3 832 tkr
Soliditet
96.2 %
Anställda
1

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

96.2 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

26.0

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Vinstmarginal

14.7 %

Mycket stark

Hög lönsamhet, ett tecken på ett välskött och effektivt bolag.

Revisor

Sandra Madeleine Johansson

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget ska bedriva rådgivning, utbildning, försäljning och produktion inom reklam, marknadskommunikation och information och därmed förenlig verksamhet.

Näringsgren (SNI)

71121

Teknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik

Huvudbransch
73111

Reklambyråverksamhet

46410

Partihandel med textilier

68110

Handel med egna fastigheter

Branscher & sökord

Byggentreprenader-InfrastrukturFastighetsbolag, lokalerGrossisterKonsulterReklambyråerTeknikkonsulterTextilierTextilier - Partihandel

Team & organisation

Styrelse & ledning

Anita Maria Charlotta JisonsundLedamot
Joakim Tony JisonsundSuppleant
Sandra Madeleine JohanssonRevisor

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Aktiebolaget True Concept

Vad gör Aktiebolaget True Concept?
Aktiebolaget True Concept är verksamt inom leverantör med utgångspunkt i Mölnlycke i Västra Götalands län. Företaget arbetar bland annat med byggteknikkonsult, tekniska konsulter, byggkonstruktör, klassisk textil, tidlös textil och teknisk konsult.
Var finns Aktiebolaget True Concept?
Aktiebolaget True Concept har sin verksamhet i Mölnlycke i Västra Götalands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Aktiebolaget True Concept?
Företaget utför byggteknikkonsult, tekniska konsulter, byggkonstruktör, klassisk textil, tidlös textil och teknisk konsult för kunder i och omkring Mölnlycke. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Aktiebolaget True Concept ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556742-8601 och har varit verksamt sedan 2007.
Hur stort är Aktiebolaget True Concept?
Aktiebolaget True Concept har 1 till 10 anställda och en omsättning på 5.04 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Aktiebolaget True Concept?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Åsvägen 16, 43541 Mölnlycke

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Aktiebolaget True Concept tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

AT
Aktiebolaget True Concept
Leverantör | Mölnlycke