1/4

Stockholms Hantverksförening

Aktivt bolag
Stockholm·Fastighetkonsult
Sedan1971· 55 årOrg.nr802001-3747

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Stockholm - Hantverkarnas Riksorganisation.

Serviceområden

StockholmStockholms län

Registrerad adress

Vasagatan 46 2Tr, 11120 Stockholm

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Stockholms Hantverksförening

Låst

Stockholms Hantverksförening har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Fastighetsutveckling
2Fastighetkonsult
3Fastighetsbolag, lokaler

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Bokslutsuppgifter saknas på Builvia

Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Stockholms Hantverksförening. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.

Ekonomiska uppgifter har ännu inte hämtats

Registret anger en uppskattad omsättning på < 1 tkr för 2020. Fullständigt bokslut hämtas så snart årsredovisningen finns hos Bolagsverket.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Näringsgren (SNI)

68201

Uthyrning och förvaltning av egna eller arrenderade bostäder

Branscher & sökord

Fastighetsbolag, lokaler

Team & organisation

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Stockholms Hantverksförening

Vad gör Stockholms Hantverksförening?
Stockholms Hantverksförening är verksamt inom fastighetkonsult med utgångspunkt i Stockholm i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med fastighetsutveckling, fastighetkonsult och fastighetsbolag, lokaler.
Var finns Stockholms Hantverksförening?
Stockholms Hantverksförening har sin verksamhet i Stockholm i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Stockholms Hantverksförening?
Företaget utför fastighetsutveckling, fastighetkonsult och fastighetsbolag, lokaler för kunder i och omkring Stockholm. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Stockholms Hantverksförening ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 802001-3747 och har varit verksamt sedan 1971.
Hur stort är Stockholms Hantverksförening?
Stockholms Hantverksförening har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Stockholms Hantverksförening?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Vasagatan 46 2Tr, 11120 Stockholm

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Stockholms Hantverksförening tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

SH
Stockholms Hantverksförening
Fastighetkonsult | Stockholm