Sjöberg, Karl Gunnar
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Registrerade auktoriseringar
Certifikat och behörigheter från offentliga register
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Sjöberg, Karl Gunnar är ett företag baserat i Mölnbo som arbetar inom verksamhetsområdet elinstallation. Företaget är registrerat hos Elsäkerhetsverket, vilket innebär att det uppfyller myndighetens krav för att lagligt utföra elinstallationsarbete.
Serviceområden
Registrerad adress
Janslund, 15396 Mölnbo
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar vi
Sjöberg, Karl Gunnar har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Fler tjänster
Hela listan med tjänster som Sjöberg, Karl Gunnar erbjuder visas när företaget tar över profilen.
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Uppgifter visas inte för enskild firma
Det här är en enskild firma, alltså en fysisk person. Vi publicerar därför inga ekonomiska uppgifter eller personuppgifter utöver firmanamn, ort och verksamhet. Innehavaren kan ta över sidan med BankID och själv välja vad som visas.
Verifiering & certifikat
Certifikat & behörigheter
Registrerat elföretag
Registrerat elföretag
Registrerad
- Kontroll
- Kontrollerad mot register
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Branscher & sökord
Team & organisation
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Sjöberg, Karl Gunnar
- Vad gör Sjöberg, Karl Gunnar?
- Sjöberg, Karl Gunnar är verksamt inom berg & sprängning med utgångspunkt i Mölnbo i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med elinstallation, elservice, felsökning el, berg & sprängning och jordbruk.
- Var finns Sjöberg, Karl Gunnar?
- Sjöberg, Karl Gunnar har sin verksamhet i Mölnbo i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Sjöberg, Karl Gunnar?
- Företaget utför elinstallation, elservice, felsökning el, berg & sprängning och jordbruk för kunder i och omkring Mölnbo. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Har Sjöberg, Karl Gunnar behörigheter eller certifikat?
- Ja. På profilen redovisas ESV. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
- Är Sjöberg, Karl Gunnar ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 530429-1101.
- Hur kontaktar jag Sjöberg, Karl Gunnar?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Okej
Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Sjöberg, Karl Gunnar i korthet
Sjöberg, Karl Gunnar finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.