Rihab Solcell AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
RIHAB SOLCELL AB grundades år 1998 och är baserat i Luleå, Norrbottens län. Företaget verkar inom områdena arkitektur, design och formgivning samt byggverksamhet.
Serviceområden
Registrerad adress
Sulfatvägen 8, 97251 Luleå
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Rihab Solcell AB
Rihab Solcell AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Omsättning
2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer
- 20210,00 Mkr
- 20220,00 Mkr
- 20230,22 Mkr
- 20240,06 Mkr
- 20250,00 Mkr
NyckeltalVerifierat
Räkenskapsår 2025 | Slutar 04/30
- Omsättning
- 0 tkr
- Resultat efter finansnetto
- −10 tkr
- Årets resultat
- 0 tkr
- Summa tillgångar
- 143 tkr
- Summa skulder
- 0 tkr
- Eget kapital
- 143 tkr
- Soliditet
- 100 %
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Nyckeltal & finansiell styrka
Soliditet
100.0 %
Mycket stark
Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Bolaget skall driva tjänster kring solceller och byggvaror samt idka därmed förenlig verksamhet.
Näringsgren (SNI)
Inredningsdesign
HuvudbranschByggnadssnickeriarbeten
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Rihab Solcell AB
- Vad gör Rihab Solcell AB?
- Rihab Solcell AB är verksamt inom snickare med utgångspunkt i Luleå i Norrbottens län. Företaget arbetar bland annat med snickare.
- Var finns Rihab Solcell AB?
- Rihab Solcell AB har sin verksamhet i Luleå i Norrbottens län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Rihab Solcell AB?
- Företaget utför snickare för kunder i och omkring Luleå. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är Rihab Solcell AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556554-7220 och har varit verksamt sedan 1998.
- Hur stort är Rihab Solcell AB?
- Rihab Solcell AB har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Rihab Solcell AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Rihab Solcell AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.