1/3

Platsmakeriet AB

Helsingborg·Arkitekter
Org.nr559359-4947

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Platsmakeriet AB är verksamt inom arkitekter. Begär kostnadsfri offert eller kontakta företaget via Builvia.

Serviceområden

HelsingborgSkåne län

Registrerad adress

Helsingborg

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Platsmakeriet AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Arkitekter
2Företagsutveckling
3Konsulter

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Ekonomisk data ännu inte publicerad

Vi hämtar omsättning, resultat och nyckeltal från senaste bokslutet så snart det finns tillgängligt hos Bolagsverket.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Team & organisation

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Platsmakeriet AB

Vad gör Platsmakeriet AB?
Platsmakeriet AB är verksamt inom arkitekter med utgångspunkt i Helsingborg i Skåne län. Företaget arbetar bland annat med arkitekter, företagsutveckling och konsulter.
Var finns Platsmakeriet AB?
Platsmakeriet AB har sin verksamhet i Helsingborg i Skåne län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Platsmakeriet AB?
Företaget utför arkitekter, företagsutveckling och konsulter för kunder i och omkring Helsingborg. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Platsmakeriet AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559359-4947.
Hur kontaktar jag Platsmakeriet AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

14/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar50%
Branschmedlemskap0%
Erfarenhet0%
Ekonomi0%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

PA
Platsmakeriet AB
Arkitekter | Helsingborg

Platsmakeriet AB i korthet

Platsmakeriet AB finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.