1/3

Pekabex BET SA Filial

Aktivt bolag
Stockholm·Byggmästare
Sedan2019· 7 årOrg.nr516411-7078

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Registrerade auktoriseringar

Certifikat och behörigheter från offentliga register

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Pekabex Bet Sa Filial är en totalentreprenör grundad 2019 med bas i Stockholm, specialiserad på prefabsystem och byggkonstruktioner. Företaget projekterar och uppför bostäder, industri- och lagerhallar, kontor, handelsbyggnader samt infrastrukturanläggningar som viadukter och tunnlar. Bolaget är registrerat hos…

Serviceområden

StockholmStockholms län

Registrerad adress

C/O Revea Redovisning Ab, Box 7337, 10390 Stockholm

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Pekabex BET SA Filial har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggentreprenad
2Om- & tillbyggnad
3Renovering

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som Pekabex BET SA Filial erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Ekonomisk data ännu inte publicerad

Registret anger en uppskattad omsättning på 50000 - 99999 tkr för 2025. Fullständigt bokslut hämtas så snart årsredovisningen finns hos Bolagsverket.

Revisor

Nils Olof Gustaf Kannö

Verifiering & certifikat

Certifikat & behörigheter

BYG

Byggföretagen

medlem

Utfärdat
2019
Kontroll
Kontrollerad mot register

BYG

Byggföretagen

avtal

Kontroll
Kontrollerad mot register

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Filialen ska bedriva byggverksamhet: byggnads- och anläggnings- arbeten, såsom nybyggnationer, till- och ombyggnader. Ska även bygga husen från prefabricerade i Polen delar av hus.

Näringsgren (SNI)

41000

Byggande av bostadshus och andra byggnader

Branscher & sökord

Byggmästare

Team & organisation

Styrelse & ledning

Leszek LegatVerkställande direktör
Nils Olof Gustaf KannöRevisor

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Pekabex BET SA Filial

Vad gör Pekabex BET SA Filial?
Pekabex BET SA Filial är verksamt inom byggmästare med utgångspunkt i Stockholm i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med byggentreprenad, om- & tillbyggnad, renovering och byggmästare.
Var finns Pekabex BET SA Filial?
Pekabex BET SA Filial har sin verksamhet i Stockholm i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Pekabex BET SA Filial?
Företaget utför byggentreprenad, om- & tillbyggnad, renovering och byggmästare för kunder i och omkring Stockholm. Du kan begära offert direkt via profilen.
Har Pekabex BET SA Filial behörigheter eller certifikat?
Ja. På profilen redovisas BYG, Medlem i Byggföretagen och avtal. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
Är Pekabex BET SA Filial ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 516411-7078 och har varit verksamt sedan 2019.
Hur stort är Pekabex BET SA Filial?
Pekabex BET SA Filial har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Pekabex BET SA Filial?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

51/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar60%
Branschmedlemskap100%
Erfarenhet70%
Ekonomi0%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Revea Redovisning Ab, Box 7337, 10390 Stockholm

Öppna vägbeskrivning i Google Maps

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Pekabex BET SA Filial logotyp
Pekabex BET SA Filial
Byggmästare | Stockholm

Pekabex BET SA Filial i korthet

Pekabex BET SA Filial finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.