1/4

Onix International AB

Aktivt bolag
Höganäs·Arkitekt
Sedan2007· 19 år1anställdaOrg.nr556720-6205

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Onix International AB är ett arkitektföretag baserat i Höganäs, Skåne län. Företaget grundades år 2007 och har i dagsläget en anställd.

Serviceområden

HöganäsSkåne län

Registrerad adress

C/O Alex Van De Beld, Långgatan 19 B, 26333 Höganäs

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Onix International AB

Låst

Onix International AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Husarkitekt
2Arkitekter

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20210,74 Mkr
  • 20220,46 Mkr
  • 20230,06 Mkr
  • 20240,19 Mkr
  • 20250,08 Mkr
20250,08 Mkr−57,9 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20211 st
  • 20221 st
  • 20231 st
  • 20241 st
  • 20251 st

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
80 tkr
Resultat efter finansnetto
−119 tkr
Årets resultat
−119 tkr
Summa tillgångar
223 tkr
Summa skulder
42 tkr
Eget kapital
181 tkr
Soliditet
81.2 %
Anställda
1

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

81.2 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

5.4

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Vinstmarginal

-148.7 %

Svag

Tunn marginal, kan tyda på hård prissättning eller pressat läge.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget skall bedriva arkitektverksamhet samt därmed förenlig verksamhet.

Näringsgren (SNI)

71110

Arkitektverksamhet

Branscher & sökord

Arkitekter

Team & organisation

Styrelse & ledning

Alexander Bernard van de BeldLedamot
Ulla Malin Kerstin WikströmSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Onix International AB

Vad gör Onix International AB?
Onix International AB är verksamt inom arkitekt med utgångspunkt i Höganäs i Skåne län. Företaget arbetar bland annat med husarkitekt och arkitekter.
Var finns Onix International AB?
Onix International AB har sin verksamhet i Höganäs i Skåne län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Onix International AB?
Företaget utför husarkitekt och arkitekter för kunder i och omkring Höganäs. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Onix International AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556720-6205 och har varit verksamt sedan 2007.
Hur stort är Onix International AB?
Onix International AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 0.74 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Onix International AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Alex Van De Beld, Långgatan 19 B, 26333 Höganäs

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Onix International AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

OI
Onix International AB
Arkitekt | Höganäs