1/3

Nymans Bygg i Söderhamn AB

Söderhamn·Byggmästare
Org.nr559075-0492

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Serviceområden

SöderhamnGävleborgs län

Registrerad adress

Söderhamn

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Nymans Bygg i Söderhamn AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggmästare

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Ekonomisk data ännu inte publicerad

Vi hämtar omsättning, resultat och nyckeltal från senaste bokslutet så snart det finns tillgängligt hos Bolagsverket.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Team & organisation

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Nymans Bygg i Söderhamn AB

Vad gör Nymans Bygg i Söderhamn AB?
Nymans Bygg i Söderhamn AB är verksamt inom byggmästare med utgångspunkt i Söderhamn i Gävleborgs län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare.
Var finns Nymans Bygg i Söderhamn AB?
Nymans Bygg i Söderhamn AB har sin verksamhet i Söderhamn i Gävleborgs län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Nymans Bygg i Söderhamn AB?
Företaget utför byggmästare för kunder i och omkring Söderhamn. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Nymans Bygg i Söderhamn AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559075-0492.
Hur kontaktar jag Nymans Bygg i Söderhamn AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

14/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar50%
Branschmedlemskap0%
Erfarenhet0%
Ekonomi0%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

NB
Nymans Bygg i Söderhamn AB
Byggmästare | Söderhamn