Nordiq Totalentreprenad AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Nordiq Totalentreprenad AB är ett företag i Märsta, Stockholms län, som grundades år 2024. Företaget är registrerat inom verksamhetsområdet för byggmästare. Verksamheten bedrivs utifrån denna registrering.
Serviceområden
Registrerad adress
Tellusgatan 21, 19558 Märsta
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Nordiq Totalentreprenad AB
Nordiq Totalentreprenad AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
NyckeltalVerifierat
Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31
- Omsättning
- 6 tkr
- Resultat efter finansnetto
- 1 tkr
- Årets resultat
- 1 tkr
- Summa tillgångar
- 27 tkr
- Summa skulder
- 1 tkr
- Eget kapital
- 26 tkr
- Soliditet
- 96.3 %
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Nyckeltal & finansiell styrka
Soliditet
96.3 %
Mycket stark
Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.
Kassalikviditet
13.5
Mycket stark
Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.
Vinstmarginal
16.7 %
Mycket stark
Hög lönsamhet, ett tecken på ett välskött och effektivt bolag.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Bolaget ska bedriva bygg och renoveringsverksamhet med inriktning på totalentreprenad av bostäder och kommersiella lokaler. Verksamheten omfattar nybyggnation, ombyggnation, tillbyggnation, renovering, snickeriarbeten, måleri, VVS- och elinstallationer samt därmed förenlig verksamhet.
Näringsgren (SNI)
Övriga VVS-arbeten
HuvudbranschByggande av bostadshus och andra byggnader
Värme- och sanitetsarbeten
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Nordiq Totalentreprenad AB
- Vad gör Nordiq Totalentreprenad AB?
- Nordiq Totalentreprenad AB är verksamt inom rörmokare med utgångspunkt i Märsta i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare och rörmokare.
- Var finns Nordiq Totalentreprenad AB?
- Nordiq Totalentreprenad AB har sin verksamhet i Märsta i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Nordiq Totalentreprenad AB?
- Företaget utför byggmästare och rörmokare för kunder i och omkring Märsta. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är Nordiq Totalentreprenad AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559502-4901 och har varit verksamt sedan 2024.
- Hur stort är Nordiq Totalentreprenad AB?
- Nordiq Totalentreprenad AB har en omsättning på 0.01 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Nordiq Totalentreprenad AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Nordiq Totalentreprenad AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.