1/3

Nestopia Vision AB

Aktivt bolag
Saltsjö-Boo·Arkitekter
Sedan2024· 2 årOrg.nr559507-6927

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Nestopia Vision AB är verksamt inom arkitekter. Begär kostnadsfri offert eller kontakta företaget via Builvia.

Serviceområden

Saltsjö-BooStockholms län

Registrerad adress

C/O Minea Håkans & Björn Sjölund, Norrstigen 4 B, 13247 Saltsjö-Boo

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Nestopia Vision AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Arkitekter
2Designers, formgivare

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
50 tkr
Resultat efter finansnetto
−4 tkr
Årets resultat
−4 tkr
Summa tillgångar
41 tkr
Summa skulder
0 tkr
Eget kapital
41 tkr
Soliditet
100 %

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

100.0 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Vinstmarginal

-8.0 %

Svag

Tunn marginal, kan tyda på hård prissättning eller pressat läge.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Företaget ska erbjuda en applikation för heminredning som tillåter användaren att inreda sitt hem med artiklar tillgängliga hos utvalda återförsäljare idag.

Näringsgren (SNI)

74130

Inredningsdesign

Branscher & sökord

ArkitekterDesigners, formgivare

Team & organisation

Styrelse & ledning

Minea Margareta HåkansLedamot
Björn Simon SjölundSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Nestopia Vision AB

Vad gör Nestopia Vision AB?
Nestopia Vision AB är verksamt inom arkitekter med utgångspunkt i Saltsjö-Boo i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med arkitekter och designers, formgivare.
Var finns Nestopia Vision AB?
Nestopia Vision AB har sin verksamhet i Saltsjö-Boo i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Nestopia Vision AB?
Företaget utför arkitekter och designers, formgivare för kunder i och omkring Saltsjö-Boo. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Nestopia Vision AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559507-6927 och har varit verksamt sedan 2024.
Hur stort är Nestopia Vision AB?
Nestopia Vision AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 0.05 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Nestopia Vision AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

23/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar50%
Branschmedlemskap0%
Erfarenhet20%
Ekonomi35%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Minea Håkans & Björn Sjölund, Norrstigen 4 B, 13247 Saltsjö-Boo

Öppna vägbeskrivning i Google Maps

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

NV
Nestopia Vision AB
Arkitekter | Saltsjö-Boo

Nestopia Vision AB i korthet

Nestopia Vision AB finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.