Madera&Fuentes AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Madera&Fuentes AB är verksamt inom företagsutveckling. Begär kostnadsfri offert eller kontakta företaget via Builvia.
Serviceområden
Registrerad adress
Strängnäs
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar vi
Madera&Fuentes AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Ekonomisk data ännu inte publicerad
Vi hämtar omsättning, resultat och nyckeltal från senaste bokslutet så snart det finns tillgängligt hos Bolagsverket.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Team & organisation
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Madera&Fuentes AB
- Vad gör Madera&Fuentes AB?
- Madera&Fuentes AB är verksamt inom arkitekt med utgångspunkt i Strängnäs i Södermanlands län. Företaget arbetar bland annat med företagsutveckling och arkitekter.
- Var finns Madera&Fuentes AB?
- Madera&Fuentes AB har sin verksamhet i Strängnäs i Södermanlands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Madera&Fuentes AB?
- Företaget utför företagsutveckling och arkitekter för kunder i och omkring Strängnäs. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är Madera&Fuentes AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556895-0413.
- Hur kontaktar jag Madera&Fuentes AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Okej
Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Madera&Fuentes AB i korthet
Madera&Fuentes AB finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.