1/4

LRJ Solutions Services AB

Aktivt bolag
Onsala·Byggkonsult
Sedan2004· 22 år1anställdaOrg.nr556655-4225

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

LRJ Solutions Services AB grundades 2004 och är ett Onsalabaserat företag i Hallands län med en anställd. Företaget är verksamt inom bygg- och teknikkonsultation samt erbjuder konsulttjänster inom dessa områden.

Serviceområden

OnsalaHallands län

Registrerad adress

C/O Lrj Solutions Services Ab, Kompassvägen 13, 43933 Onsala

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar LRJ Solutions Services AB

Låst

LRJ Solutions Services AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggteknikkonsult
2Byggkonstruktör
3Teknisk konsult

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som LRJ Solutions Services AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20210,81 Mkr
  • 20220,99 Mkr
  • 20231,19 Mkr
  • 20241,43 Mkr
  • 20251,49 Mkr
20251,49 Mkr+4,2 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20211 st
  • 20221 st
  • 20231 st
  • 20241 st
  • 20251 st

NyckeltalVerifieratVäxande företag

Räkenskapsår 2025 | Slutar 04/30

Omsättning
1 491 tkr
Resultat efter finansnetto
470 tkr
Årets resultat
372 tkr
Summa tillgångar
847 tkr
Summa skulder
375 tkr
Eget kapital
472 tkr
Soliditet
55.7 %
Anställda
1

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

55.7 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

2.3

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Vinstmarginal

31.5 %

Mycket stark

Hög lönsamhet, ett tecken på ett välskött och effektivt bolag.

Bifirmor

Gourmet Svamp Gården Onsala

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget skall tillhandahålla tekniska konsultationer inom områdena bil-, verktygs- och tillbehörsdesign. Bolaget skall också odla och sälja färsk svamp samt odlingstillbehör. Vidare skall bolaget idka handel med aktier, bilar och fastigheter samt idka därmed förenlig verksamhet.

Näringsgren (SNI)

71129

Övrig teknisk konsultverksamhet

Huvudbransch
66120

Verksamhet utförd av värdepappers- och varumäklare

Branscher & sökord

KonsulterTeknikkonsulterVärdepappershandel

Team & organisation

Styrelse & ledning

Lee JacobLedamot
Sara Maria JacobSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om LRJ Solutions Services AB

Vad gör LRJ Solutions Services AB?
LRJ Solutions Services AB är verksamt inom byggkonsult med utgångspunkt i Onsala i Hallands län. Företaget arbetar bland annat med byggteknikkonsult, byggkonstruktör, teknisk konsult, tekniska konsulter, byggkonsult och teknikkonsulter.
Var finns LRJ Solutions Services AB?
LRJ Solutions Services AB har sin verksamhet i Onsala i Hallands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder LRJ Solutions Services AB?
Företaget utför byggteknikkonsult, byggkonstruktör, teknisk konsult, tekniska konsulter, byggkonsult och teknikkonsulter för kunder i och omkring Onsala. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är LRJ Solutions Services AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556655-4225 och har varit verksamt sedan 2004.
Hur stort är LRJ Solutions Services AB?
LRJ Solutions Services AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 0.81 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag LRJ Solutions Services AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Lrj Solutions Services Ab, Kompassvägen 13, 43933 Onsala

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

LRJ Solutions Services AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

LS
LRJ Solutions Services AB
Byggkonsult | Onsala