Kommanditbolaget Åttersta Hytta
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Registrerade auktoriseringar
Certifikat och behörigheter från offentliga register
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Kommanditbolaget Åttersta Hytta grundades 1982 och är beläget i Kungsgården, Gävleborgs län. Företaget verkar inom byggmästeri samt elinstallationer. Det är registrerat hos Elsäkerhetsverket, vilket innebär att företaget uppfyller myndighetens krav för att lagligt utföra elinstallationsarbeten.
Serviceområden
Registrerad adress
Åtterstavägen 24, 81293 Kungsgården
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Kommanditbolaget Åttersta Hytta
Kommanditbolaget Åttersta Hytta har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Fler tjänster
Hela listan med tjänster som Kommanditbolaget Åttersta Hytta erbjuder visas när företaget tar över profilen.
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Bokslutsuppgifter saknas på Builvia
Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Kommanditbolaget Åttersta Hytta. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.
Kommanditbolag. Bokslut publiceras inte offentligt
Den här bolagsformen lämnar inte in årsredovisning till Bolagsverket, så omsättning och nyckeltal finns inte att hämta. Fråga gärna företaget direkt vid större projekt.
Verifiering & certifikat
Certifikat & behörigheter
Registrerat elföretag
Registrerat elföretag
Registrerad
- Kontroll
- Kontrollerad mot register
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Mekanisk verkstadsrörelse, elinstallationer samt fårskötsel.
Näringsgren (SNI)
Elinstallationer
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Kommanditbolaget Åttersta Hytta
- Vad gör Kommanditbolaget Åttersta Hytta?
- Kommanditbolaget Åttersta Hytta är verksamt inom elektriker med utgångspunkt i Kungsgården i Gävleborgs län. Företaget arbetar bland annat med elinstallation, elservice, felsökning el och byggmästare.
- Var finns Kommanditbolaget Åttersta Hytta?
- Kommanditbolaget Åttersta Hytta har sin verksamhet i Kungsgården i Gävleborgs län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Kommanditbolaget Åttersta Hytta?
- Företaget utför elinstallation, elservice, felsökning el och byggmästare för kunder i och omkring Kungsgården. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Har Kommanditbolaget Åttersta Hytta behörigheter eller certifikat?
- Ja. På profilen redovisas ESV. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
- Är Kommanditbolaget Åttersta Hytta ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 916467-9566 och har varit verksamt sedan 1982.
- Hur stort är Kommanditbolaget Åttersta Hytta?
- Kommanditbolaget Åttersta Hytta har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Kommanditbolaget Åttersta Hytta?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Kommanditbolaget Åttersta Hytta tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.