1/3

Je:s Betonghåltagning AB

Aktivt bolag
Kolmården·Sanering
Sedan2001· 25 år1anställdaOrg.nr556604-2130

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

JE:s Betonghåltagning AB är ett företag i Kolmården, Östergötlands län, som grundades år 2001. Företaget har en anställd och är registrerat inom verksamhetsområdet byggmästare.

Serviceområden

KolmårdenÖstergötlands län

Registrerad adress

Fockvägen 1, 61834 Kolmården

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Je:s Betonghåltagning AB

Låst

Je:s Betonghåltagning AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggmästare

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20212,64 Mkr
  • 20222,25 Mkr
  • 20231,91 Mkr
  • 20241,57 Mkr
  • 20251,97 Mkr
20251,97 Mkr+25,5 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20211 st
  • 20221 st
  • 20231 st
  • 20241 st
  • 20251 st

NyckeltalVerifierat

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
1 974 tkr
Resultat efter finansnetto
2 671 tkr
Årets resultat
2 648 tkr
Summa tillgångar
3 659 tkr
Summa skulder
656 tkr
Eget kapital
3 003 tkr
Soliditet
82.1 %
Anställda
1

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

86.4 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

9.3

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Vinstmarginal

135.3 %

Mycket stark

Hög lönsamhet, ett tecken på ett välskött och effektivt bolag.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget skall utföra håltagning i betong inom byggnadsbranschen samt därmed förenlig verksamhet.

Näringsgren (SNI)

43999

Annan övrig specialiserad bygg- och anläggningsverksamhet

Branscher & sökord

Byggmästare

Team & organisation

Styrelse & ledning

Erik Gunnar Jörgen ErikssonLedamot
Kerstin Sofie ErikssonSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Je:s Betonghåltagning AB

Vad gör Je:s Betonghåltagning AB?
Je:s Betonghåltagning AB är verksamt inom sanering med utgångspunkt i Kolmården i Östergötlands län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare.
Var finns Je:s Betonghåltagning AB?
Je:s Betonghåltagning AB har sin verksamhet i Kolmården i Östergötlands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Je:s Betonghåltagning AB?
Företaget utför byggmästare för kunder i och omkring Kolmården. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Je:s Betonghåltagning AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 556604-2130 och har varit verksamt sedan 2001.
Hur stort är Je:s Betonghåltagning AB?
Je:s Betonghåltagning AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 2.64 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Je:s Betonghåltagning AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Fockvägen 1, 61834 Kolmården

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Je:s Betonghåltagning AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

JB
Je:s Betonghåltagning AB
Sanering | Kolmården