1/4

HLR Experten i Sverige AB

Aktivt bolag
Norsborg·Utbildning
Sedan2021· 5 år2anställdaOrg.nr559298-2788

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

HLR Experten i Sverige AB tillhandahåller utbildningar inom hjärt- och lungräddning, första hjälpen, krisberedskap samt brandsäkerhet och brandfarliga heta arbeten. Kurserna leds av personal från räddningstjänst eller ambulans som är certifierade av Svenska HLR rådet, vilket säkerställer att utbildningen följer…

Serviceområden

NorsborgStockholms län

Registrerad adress

Lagman Lekares Väg 32, 14558 Norsborg

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar HLR Experten i Sverige AB

Låst

HLR Experten i Sverige AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Skola
2Studier
3Universitet

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som HLR Experten i Sverige AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2021 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20211,33 Mkr
  • 20223,39 Mkr
  • 20233,16 Mkr
  • 20243,15 Mkr
  • 20252,70 Mkr
20252,70 Mkr−14,3 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20212 st
  • 20222 st
  • 20232 st
  • 20242 st
  • 20252 st

NyckeltalVerifieratVäxande företag

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
2 699 tkr
Resultat efter finansnetto
155 tkr
Årets resultat
150 tkr
Summa tillgångar
706 tkr
Summa skulder
357 tkr
Eget kapital
349 tkr
Soliditet
49.4 %
Anställda
2

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

49.4 %

Mycket stark

Företaget har goda ekonomiska muskler och klarar motgångar bra.

Kassalikviditet

2.0

Mycket stark

Gott om likvida medel för att betala löpande kostnader och material.

Vinstmarginal

5.7 %

God

Rimlig lönsamhet i linje med branschsnittet.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Företaget kommer att bedriva utbildning riktat mot både företag och privatpersoner inom områdena Hjärt och lungräddning, första hjälpen, brandsäkerhet och arbetsmiljöarbete.

Näringsgren (SNI)

85594

Personalutbildning

Huvudbransch
85599

Annan övrig utbildning

62100

Dataprogrammering

74120

Grafisk design och visuell kommunikation

Branscher & sökord

Designers, formgivareInternet - Konsulter, operatörerSkolor och utbildningTryckerierUtbildning

Team & organisation

Styrelse & ledning

Wasim Eddine Bechir HentatiLedamot
Amina DjeridiSuppleant
Karin Margareta FernstedtSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om HLR Experten i Sverige AB

Vad gör HLR Experten i Sverige AB?
HLR Experten i Sverige AB är verksamt inom utbildning med utgångspunkt i Norsborg i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med skola, studier, universitet, högskola, utbildningsföretag och specialistutbildningar.
Var finns HLR Experten i Sverige AB?
HLR Experten i Sverige AB har sin verksamhet i Norsborg i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder HLR Experten i Sverige AB?
Företaget utför skola, studier, universitet, högskola, utbildningsföretag och specialistutbildningar för kunder i och omkring Norsborg. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är HLR Experten i Sverige AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559298-2788 och har varit verksamt sedan 2021.
Hur stort är HLR Experten i Sverige AB?
HLR Experten i Sverige AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 1.33 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag HLR Experten i Sverige AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Lagman Lekares Väg 32, 14558 Norsborg

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

HLR Experten i Sverige AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

HE
HLR Experten i Sverige AB
Utbildning | Norsborg