1/3

Hemul Arkitektur

Saltsjö-Boo·Arkitekt
Org.nr640105-••••

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Registrerade auktoriseringar

Certifikat och behörigheter från offentliga register

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Hemul Arkitektur är ett arkitektföretag baserat i Saltsjö-Boo, Stockholm. Företaget är registrerat hos branschorganisationen Sveriges Arkitekter, vilket innebär en yrkesmässig kvalitetssäkring och att verksamheten drivs av kvalificerade arkitekter.

Serviceområden

Saltsjö-BooStockholms län

Registrerad adress

Eols Udde 2, 13237 Saltsjö-Boo

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Hemul Arkitektur har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Arkitekt
2Inredningsarkitekt
3Landskapsarkitekt

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som Hemul Arkitektur erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Uppgifter visas inte för enskild firma

Det här är en enskild firma, alltså en fysisk person. Vi publicerar därför inga ekonomiska uppgifter eller personuppgifter utöver firmanamn, ort och verksamhet. Innehavaren kan ta över sidan med BankID och själv välja vad som visas.

Verifiering & certifikat

Certifikat & behörigheter

ARK

Sveriges Arkitekter

Medlemskap

Kontroll
Kontrollerad mot register

ARK

Sveriges Arkitekter

Specialitet

Kontroll
Kontrollerad mot register

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Branscher & sökord

ArkitekterFastighetsbolag, lokalerKonstnärer

Team & organisation

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Hemul Arkitektur

Vad gör Hemul Arkitektur?
Hemul Arkitektur är verksamt inom arkitekt med utgångspunkt i Saltsjö-Boo i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med arkitekt, inredningsarkitekt, landskapsarkitekt, planarkitekt, arkitektritningar och bygglovshandlingar.
Var finns Hemul Arkitektur?
Hemul Arkitektur har sin verksamhet i Saltsjö-Boo i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Hemul Arkitektur?
Företaget utför arkitekt, inredningsarkitekt, landskapsarkitekt, planarkitekt, arkitektritningar och bygglovshandlingar för kunder i och omkring Saltsjö-Boo. Du kan begära offert direkt via profilen.
Har Hemul Arkitektur behörigheter eller certifikat?
Ja. På profilen redovisas Sveriges-arkitekter, Ansluten till Sveriges Arkitekters Företagarservice och Arkitekt (byggnad). Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
Är Hemul Arkitektur ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 640105-1602.
Hur kontaktar jag Hemul Arkitektur?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

37/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar60%
Branschmedlemskap100%
Erfarenhet0%
Ekonomi0%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Eols Udde 2, 13237 Saltsjö-Boo

Öppna vägbeskrivning i Google Maps

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

HA
Hemul Arkitektur
Arkitekt | Saltsjö-Boo

Hemul Arkitektur i korthet

Hemul Arkitektur finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.