1/4

H&B Renovering Dekoration AB

Aktivt bolag
Borlänge·Snickare
Sedan2026· 0 årOrg.nr559572-3775

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

H&B Renovering Dekoration AB grundades 2026 och är baserat i Borlänge, Dalarnas län. Företaget verkar som byggmästare och utför arbete inom snickeri samt måleri.

Serviceområden

BorlängeDalarnas län

Registrerad adress

Slingergatan 27, 78452 Borlänge

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar H&B Renovering Dekoration AB

Låst

H&B Renovering Dekoration AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Snickare
2Byggmästare
3Snickeriarbeten

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som H&B Renovering Dekoration AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Bokslutsuppgifter saknas på Builvia

Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för H&B Renovering Dekoration AB. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.

Ekonomiska uppgifter har ännu inte hämtats

Omsättning, resultat och nyckeltal visas när det senaste bokslutet har hämtats till Builvia.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget ska bedriva bygg- och fastighetsservice, renovering, ombyggnation, inredningsarbeten samt därmed förenlig verksamhet.

Näringsgren (SNI)

43320

Byggnadssnickeriarbeten

Huvudbransch
43341

Måleriarbeten

43330

Golv- och väggbeläggningsarbeten

Branscher & sökord

ByggmästareMåleriarbetenSnickeriarbeten

Team & organisation

Styrelse & ledning

Birkan MadakLedamot
Halil YürekSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om H&B Renovering Dekoration AB

Vad gör H&B Renovering Dekoration AB?
H&B Renovering Dekoration AB är verksamt inom snickare med utgångspunkt i Borlänge i Dalarnas län. Företaget arbetar bland annat med snickare, byggmästare, snickeriarbeten och måleriarbeten.
Var finns H&B Renovering Dekoration AB?
H&B Renovering Dekoration AB har sin verksamhet i Borlänge i Dalarnas län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder H&B Renovering Dekoration AB?
Företaget utför snickare, byggmästare, snickeriarbeten och måleriarbeten för kunder i och omkring Borlänge. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är H&B Renovering Dekoration AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559572-3775 och har varit verksamt sedan 2026.
Hur stort är H&B Renovering Dekoration AB?
H&B Renovering Dekoration AB har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag H&B Renovering Dekoration AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Slingergatan 27, 78452 Borlänge

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

H&B Renovering Dekoration AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

HR
H&B Renovering Dekoration AB
Snickare | Borlänge