Grillby Tak AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Grillby Tak AB är ett företag baserat i Grillby i Uppsala län som grundades år 2026. Företaget är verksamt som byggmästare samt utför takarbeten och takbeläggningar. Verksamheten erbjuder sina tjänster inom bygg- och takbranschen.
Serviceområden
Registrerad adress
C/O Macus Carlsson, Villberga Håra 12, 74951 Grillby
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Grillby Tak AB
Grillby Tak AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Fler tjänster
Hela listan med tjänster som Grillby Tak AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Bokslutsuppgifter saknas på Builvia
Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Grillby Tak AB. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.
Ekonomiska uppgifter har ännu inte hämtats
Omsättning, resultat och nyckeltal visas när det senaste bokslutet har hämtats till Builvia.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Bolaget skall bedriva verksamhet inom takläggning och takrenovering.
Näringsgren (SNI)
Takarbeten av andra material än plåt
HuvudbranschTakarbeten av plåt
Byggnadssnickeriarbeten
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Grillby Tak AB
- Vad gör Grillby Tak AB?
- Grillby Tak AB är verksamt inom tak med utgångspunkt i Grillby i Uppsala län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare, takbeläggningar, takarbeten, plåtslageri och snickeriarbeten.
- Var finns Grillby Tak AB?
- Grillby Tak AB har sin verksamhet i Grillby i Uppsala län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Grillby Tak AB?
- Företaget utför byggmästare, takbeläggningar, takarbeten, plåtslageri och snickeriarbeten för kunder i och omkring Grillby. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är Grillby Tak AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559590-4193 och har varit verksamt sedan 2026.
- Hur kontaktar jag Grillby Tak AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Grillby Tak AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.