1/4

Gemarit Handelsbolag

Aktivt bolag
Uppsala·Arkitekt
Sedan1986· 40 årOrg.nr916512-9819

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Gemarit Handelsbolag är ett företag i Uppsala, Uppsala län, som grundades år 1986. Företaget är verksamt som arkitekter och konsulter inom arkitektur.

Serviceområden

UppsalaUppsala län

Registrerad adress

Auroragatan 20 A 1Tr Lgh 1001, 75334 Uppsala

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Gemarit Handelsbolag

Låst

Gemarit Handelsbolag har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Husarkitekt
2Arkitekter
3Konsulter

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som Gemarit Handelsbolag erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Bokslutsuppgifter saknas på Builvia

Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Gemarit Handelsbolag. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.

Handelsbolag. Bokslut publiceras inte offentligt

Den här bolagsformen lämnar inte in årsredovisning till Bolagsverket, så omsättning och nyckeltal finns inte att hämta. Fråga gärna företaget direkt vid större projekt.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Konsultverksamhet inom rit- och kartteknik.

Näringsgren (SNI)

71110

Arkitektverksamhet

Huvudbransch
71121

Teknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik

Branscher & sökord

ArkitekterByggentreprenader-InfrastrukturKonsulterTeknikkonsulter

Team & organisation

Styrelse & ledning

Lars Sune GelinBolagsman
Eva Anita LingBolagsman

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Gemarit Handelsbolag

Vad gör Gemarit Handelsbolag?
Gemarit Handelsbolag är verksamt inom arkitekt med utgångspunkt i Uppsala i Uppsala län. Företaget arbetar bland annat med husarkitekt, arkitekter, konsulter och teknikkonsulter.
Var finns Gemarit Handelsbolag?
Gemarit Handelsbolag har sin verksamhet i Uppsala i Uppsala län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Gemarit Handelsbolag?
Företaget utför husarkitekt, arkitekter, konsulter och teknikkonsulter för kunder i och omkring Uppsala. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Gemarit Handelsbolag ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 916512-9819 och har varit verksamt sedan 1986.
Hur stort är Gemarit Handelsbolag?
Gemarit Handelsbolag har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Gemarit Handelsbolag?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

Auroragatan 20 A 1Tr Lgh 1001, 75334 Uppsala

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Gemarit Handelsbolag tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

GH
Gemarit Handelsbolag
Arkitekt | Uppsala