1/4

Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag

Aktivt bolag
Sundbyberg·Snickare
Sedan2011· 15 årOrg.nr969756-3204

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag är verksamt inom byggmästeri i Sundbyberg, Stockholms län. Företaget grundades år 2011 och bedriver sin verksamhet som ett handelsbolag.

Serviceområden

SundbybergStockholms län

Registrerad adress

C/O Murholm, Tallgatan 1, 17231 Sundbyberg

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag

Låst

Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggmästare

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Bokslutsuppgifter saknas på Builvia

Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.

Handelsbolag. Bokslut publiceras inte offentligt

Den här bolagsformen lämnar inte in årsredovisning till Bolagsverket, så omsättning och nyckeltal finns inte att hämta. Fråga gärna företaget direkt vid större projekt.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Byggbranchen

Näringsgren (SNI)

41000

Byggande av bostadshus och andra byggnader

Branscher & sökord

Byggmästare

Team & organisation

Styrelse & ledning

Mauri Juhani LeppänenBolagsman
Tony Harri Juhani LeppänenBolagsman

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag

Vad gör Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag?
Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag är verksamt inom snickare med utgångspunkt i Sundbyberg i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare.
Var finns Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag?
Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag har sin verksamhet i Sundbyberg i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag?
Företaget utför byggmästare för kunder i och omkring Sundbyberg. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 969756-3204 och har varit verksamt sedan 2011.
Hur stort är Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag?
Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Murholm, Tallgatan 1, 17231 Sundbyberg

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag logotyp
Firma Leppänen Bygg & Snickeri Handelsbolag
Snickare | Sundbyberg