Ekelöf EL AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Registrerade auktoriseringar
Certifikat och behörigheter från offentliga register
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Ekelöf El AB är ett företag i Katrineholm, Södermanlands län, som grundades år 2026. Företaget arbetar inom elinstallation, elinstallationer och som byggmästare. Ekelöf El AB är registrerat hos Elsäkerhetsverket, vilket innebär att företaget uppfyller myndighetens krav för att lagligt utföra elinstallationsarbete.
Serviceområden
Registrerad adress
Viggaren Karlsro, 64193 Katrineholm
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Ekelöf EL AB
Ekelöf EL AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Fler tjänster
Hela listan med tjänster som Ekelöf EL AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Bokslutsuppgifter saknas på Builvia
Vi har ännu inte hämtat bokslutsuppgifterna för Ekelöf EL AB. Det betyder inte att företaget saknar en publicerad årsredovisning.
Ekonomiska uppgifter har ännu inte hämtats
Omsättning, resultat och nyckeltal visas när det senaste bokslutet har hämtats till Builvia.
Verifiering & certifikat
Certifikat & behörigheter
Registrerat elföretag
Registrerat elföretag
Registrerad
- Kontroll
- Kontrollerad mot register
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Företaget ska bedriva elinstallationer och service i Katrineholm och Björkvik med omnejd. Verksamheten drivs som ett aktiebolag av en ensam elektriker med erfarenhet och befintligt kontaktnät. Fokus är snabb, pålitlig service och hög kvalitet till konkurrenskraftiga priser.
Näringsgren (SNI)
Elinstallationer
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Ekelöf EL AB
- Vad gör Ekelöf EL AB?
- Ekelöf EL AB är verksamt inom elektriker med utgångspunkt i Katrineholm i Södermanlands län. Företaget arbetar bland annat med elinstallation, elservice, felsökning el och byggmästare.
- Var finns Ekelöf EL AB?
- Ekelöf EL AB har sin verksamhet i Katrineholm i Södermanlands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Ekelöf EL AB?
- Företaget utför elinstallation, elservice, felsökning el och byggmästare för kunder i och omkring Katrineholm. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Har Ekelöf EL AB behörigheter eller certifikat?
- Ja. På profilen redovisas ESV. Uppgifterna kommer från register och branschorganisationer.
- Är Ekelöf EL AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559585-0255 och har varit verksamt sedan 2026.
- Hur kontaktar jag Ekelöf EL AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Ekelöf EL AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.