C92 Projektering AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
C92 Projektering AB är verksamt inom konsulter. Begär kostnadsfri offert eller kontakta företaget via Builvia.
Serviceområden
Registrerad adress
C/O Sarinya Sornkaew, Valhallagatan 3 C, 53234 Skara
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar vi
C92 Projektering AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Omsättning
2024 till 2025 · klicka på ett år för detaljer
Antal anställda
Utveckling över tid
NyckeltalVerifierat
Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31
- Omsättning
- 100 tkr
- Resultat efter finansnetto
- −51 tkr
- Årets resultat
- −51 tkr
- Summa tillgångar
- 78 tkr
- Summa skulder
- 55 tkr
- Eget kapital
- 23 tkr
- Soliditet
- 29.5 %
- Anställda
- 1
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Nyckeltal & finansiell styrka
Soliditet
29.5 %
God
En sund kapitalbas som ger stabilitet i vardagen.
Kassalikviditet
1.4
God
Klarar sina kortfristiga skulder utan problem.
Vinstmarginal
-51.0 %
Svag
Tunn marginal, kan tyda på hård prissättning eller pressat läge.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Företaget ska erbjuda konsultverksamhet till företag och privatpersoner inom byggbranschen.
Näringsgren (SNI)
Teknisk konsultverksamhet inom bygg- och anläggningsteknik
HuvudbranschArkitektverksamhet
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om C92 Projektering AB
- Vad gör C92 Projektering AB?
- C92 Projektering AB är verksamt inom konsulter med utgångspunkt i Skara i Västra Götalands län. Företaget arbetar bland annat med konsulter, teknikkonsulter och arkitekter.
- Var finns C92 Projektering AB?
- C92 Projektering AB har sin verksamhet i Skara i Västra Götalands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder C92 Projektering AB?
- Företaget utför konsulter, teknikkonsulter och arkitekter för kunder i och omkring Skara. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är C92 Projektering AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559452-5650 och har varit verksamt sedan 2023.
- Hur stort är C92 Projektering AB?
- C92 Projektering AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 0.44 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag C92 Projektering AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Okej
Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
C92 Projektering AB i korthet
C92 Projektering AB finns på Builvia. Här ser du kontaktuppgifter och kan skicka en förfrågan om offert kostnadsfritt.