1/3

BIG PRO Riv& Håltagning AB

Aktivt bolag
Jordbro·Sanering
Sedan2022· 4 år5anställdaOrg.nr559416-1159

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

BIG PRO Riv& Håltagning AB är ett byggföretag baserat i Jordbro, Stockholms län, som grundades år 2022. Företaget har fem anställda och är verksamt inom byggmästeri samt rivningsarbeten.

Serviceområden

JordbroStockholms län

Registrerad adress

C/O Bekbulatova Nargiza, Moränvägen 3 C, 13764 Jordbro

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar BIG PRO Riv& Håltagning AB

Låst

BIG PRO Riv& Håltagning AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Byggmästare
2Rivningsarbeten

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Omsättning

2023 till 2025 · klicka på ett år för detaljer

  • 20232,14 Mkr
  • 20244,40 Mkr
  • 20253,76 Mkr
20253,76 Mkr−14,5 % mot föregående år

Antal anställda

Utveckling över tid

  • 20233 st
  • 20247 st
  • 20255 st

NyckeltalVerifieratVäxande företag

Räkenskapsår 2025 | Slutar 12/31

Omsättning
3 755 tkr
Resultat efter finansnetto
82 tkr
Årets resultat
56 tkr
Summa tillgångar
684 tkr
Summa skulder
602 tkr
Eget kapital
82 tkr
Soliditet
12 %
Anställda
5

Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.

Nyckeltal & finansiell styrka

Soliditet

12.0 %

Svag

Lägre buffert, värt att fråga om ekonomisk historik vid större projekt.

Kassalikviditet

1.2

God

Klarar sina kortfristiga skulder utan problem.

Vinstmarginal

2.2 %

Svag

Tunn marginal, kan tyda på hård prissättning eller pressat läge.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Verksamhet & ändamål

Bolaget skall syssla med rivning, håltagning, sanering och konsultering. Området är inom byggbranschen.

Näringsgren (SNI)

41000

Byggande av bostadshus och andra byggnader

Huvudbransch
43110

Rivning av hus och byggnader

Branscher & sökord

ByggmästareRivningsarbeten

Team & organisation

Styrelse & ledning

Yuldashbek BekbulatovLedamot
Sattarkhan IriskulovSuppleant

Uppgifter från Bolagsverket.

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om BIG PRO Riv& Håltagning AB

Vad gör BIG PRO Riv& Håltagning AB?
BIG PRO Riv& Håltagning AB är verksamt inom sanering med utgångspunkt i Jordbro i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare och rivningsarbeten.
Var finns BIG PRO Riv& Håltagning AB?
BIG PRO Riv& Håltagning AB har sin verksamhet i Jordbro i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder BIG PRO Riv& Håltagning AB?
Företaget utför byggmästare och rivningsarbeten för kunder i och omkring Jordbro. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är BIG PRO Riv& Håltagning AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559416-1159 och har varit verksamt sedan 2022.
Hur stort är BIG PRO Riv& Håltagning AB?
BIG PRO Riv& Håltagning AB har 1 till 10 anställda och en omsättning på 2.14 Mkr. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
Hur kontaktar jag BIG PRO Riv& Håltagning AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Hitta hit

C/O Bekbulatova Nargiza, Moränvägen 3 C, 13764 Jordbro

Öppna vägbeskrivning i Google Maps→

Direktbokning av tid

Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.

Uppgradera sidan

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

BIG PRO Riv& Håltagning AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.

BP
BIG PRO Riv& Håltagning AB
Sanering | Jordbro