1/3

Anderéns Markanläggningar AB

Bollebygd·Trävaruleverantör
Org.nr559275-1720

Kontrollerat företag

Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket

Auktoriseringar

Inga certifikat eller behörigheter registrerade än

F-skatt

Registrerad F-skatt

Sociala kanaler

Se företagets sociala kanaler

Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Om företaget

Serviceområden

BollebygdVästra Götalands län

Registrerad adress

Bollebygd

Tjänster

Så får du pris

Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.

Så jobbar vi

Låst

Anderéns Markanläggningar AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.

Uppdragsprofilen är inte aktiverad

Tjänster enligt företagets egna uppgifter

1Entreprenörer
2Byggmästare
3Trävaror

Fler tjänster

Hela listan med tjänster som Anderéns Markanläggningar AB erbjuder visas när företaget tar över profilen.

Uppgradera sidan

Referensprojekt

Referensprojekt låsta

Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.

Uppgradera sidan

Ekonomi & nyckeltal

Ekonomisk data ännu inte publicerad

Vi hämtar omsättning, resultat och nyckeltal från senaste bokslutet så snart det finns tillgängligt hos Bolagsverket.

Verifiering & certifikat

Verifiering, försäkringar & certifikat

F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Team & organisation

Se hela teamet & organisationen

Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.

Uppgradera sidan

Vanliga frågor om Anderéns Markanläggningar AB

Vad gör Anderéns Markanläggningar AB?
Anderéns Markanläggningar AB är verksamt inom trävaruleverantör med utgångspunkt i Bollebygd i Västra Götalands län. Företaget arbetar bland annat med entreprenörer, byggmästare, trävaror och grossister.
Var finns Anderéns Markanläggningar AB?
Anderéns Markanläggningar AB har sin verksamhet i Bollebygd i Västra Götalands län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
Vilka tjänster erbjuder Anderéns Markanläggningar AB?
Företaget utför entreprenörer, byggmästare, trävaror och grossister för kunder i och omkring Bollebygd. Du kan begära offert direkt via profilen.
Är Anderéns Markanläggningar AB ett registrerat företag?
Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559275-1720.
Hur kontaktar jag Anderéns Markanläggningar AB?
Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.

Builvia Score

14/ 100

Okej

Sammanvägd bedömning från verifieringar, branschmedlemskap, erfarenhet och ekonomi.

Verifieringar50%
Branschmedlemskap0%
Erfarenhet0%
Ekonomi0%
Omdömen · Inga omdömen än0%
Företaget har tagit över sidan0%

Räkna på ditt jobb

Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.

Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.

Max 5 filer, 8 MB styck.

Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.

Fråga Builvia

Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.

Populära frågor

AM
Anderéns Markanläggningar AB
Trävaruleverantör | Bollebygd