Ai Bygg och Projektledning AB
Kontrollerat företag
Org.nr kontrollerat mot Bolagsverket
Auktoriseringar
Inga certifikat eller behörigheter registrerade än
F-skatt
Registrerad F-skatt
Se företagets sociala kanaler
Instagram, Facebook, LinkedIn och hemsida visas när företaget verifierar sin profil.
Om företaget
Ai Bygg och Projektledning AB är ett företag i Södertälje, Stockholms län, som grundades år 2021. Företaget är registrerat inom verksamhetsområdet för byggmästare.
Serviceområden
Registrerad adress
C/O Ashur Ibrahim, Nydalavägen 17, 15251 Södertälje
Tjänster
Så får du pris
Priser sätts alltid av utföraren själv. Begär en skräddarsydd offert nedan, det är kostnadsfritt och utan bindning.
Så jobbar Ai Bygg och Projektledning AB
Ai Bygg och Projektledning AB har inte aktiverat sin uppdragsprofil ännu.
Uppdragsprofilen är inte aktiverad
Tjänster enligt företagets egna uppgifter
Referensprojekt
Referensprojekt låsta
Bilder, pris, längd och recensioner från tidigare uppdrag visas när företaget verifierar sin profil och laddar upp riktiga referenser.
Ekonomi & nyckeltal
Omsättning
2022 till 2025 · klicka på ett år för detaljer
- 20220,00 Mkr
- 20230,38 Mkr
- 20243,15 Mkr
- 20250,54 Mkr
NyckeltalVerifierat
Räkenskapsår 2025 | Slutar 08/31
- Omsättning
- 541 tkr
- Resultat efter finansnetto
- −134 tkr
- Årets resultat
- −134 tkr
- Summa tillgångar
- 153 tkr
- Summa skulder
- 122 tkr
- Eget kapital
- 31 tkr
- Soliditet
- 20.3 %
Belopp i tkr om inget annat anges. Källa: bokslut för räkenskapsåret 2025.
Nyckeltal & finansiell styrka
Soliditet
20.3 %
Svag
Lägre buffert, värt att fråga om ekonomisk historik vid större projekt.
Kassalikviditet
1.3
God
Klarar sina kortfristiga skulder utan problem.
Vinstmarginal
-24.8 %
Svag
Tunn marginal, kan tyda på hård prissättning eller pressat läge.
Verifiering & certifikat
Verifiering, försäkringar & certifikat
F-skatt, försäkringsbolag, kollektivavtal och fullständig certifieringslista visas när företaget verifierar sin profil.
Verksamhet & ändamål
Föremålet för bolagets verksamhet är att bedriva konsultverksamhet inom bygg och projektledning. Bolaget bedriver även byggverksamhet samt därmed förenlig verksamhet.
Näringsgren (SNI)
Byggande av bostadshus och andra byggnader
Branscher & sökord
Team & organisation
Styrelse & ledning
Uppgifter från Bolagsverket.
Se hela teamet & organisationen
Medarbetare, roller, certifieringar per person och kontor visas när företaget verifierar sin profil.
Vanliga frågor om Ai Bygg och Projektledning AB
- Vad gör Ai Bygg och Projektledning AB?
- Ai Bygg och Projektledning AB är verksamt inom byggmästare med utgångspunkt i Södertälje i Stockholms län. Företaget arbetar bland annat med byggmästare.
- Var finns Ai Bygg och Projektledning AB?
- Ai Bygg och Projektledning AB har sin verksamhet i Södertälje i Stockholms län och tar uppdrag i närområdet. Adress och kontaktuppgifter finns på företagets profil på Builvia.
- Vilka tjänster erbjuder Ai Bygg och Projektledning AB?
- Företaget utför byggmästare för kunder i och omkring Södertälje. Du kan begära offert direkt via profilen.
- Är Ai Bygg och Projektledning AB ett registrerat företag?
- Ja, företaget är registrerat med organisationsnummer 559331-9071 och har varit verksamt sedan 2021.
- Hur stort är Ai Bygg och Projektledning AB?
- Ai Bygg och Projektledning AB har 1 till 10 anställda. Nyckeltalen uppdateras löpande på profilen.
- Hur kontaktar jag Ai Bygg och Projektledning AB?
- Du når företaget via profilen på Builvia, där du kan begära offert eller skicka en förfrågan. Företaget tar emot nya förfrågningar.
Builvia Score
Ingen poäng visas för en profil som företaget inte har verifierat. Saknade profiluppgifter är inte en bedömning av företagets kvalitet.
Räkna på ditt jobb
Beskriv med egna ord och bifoga gärna bilder eller ritningar. Du får en tydlig sammanställning och ett ungefärligt pris direkt.
Mått, skick och önskemål gör uppskattningen mer träffsäker.
Endast en vägledande uppskattning. Utföraren lämnar slutgiltigt pris i sin offert. Dina filer sparas inte.
Hitta hit
Direktbokning av tid
Låt kunder välja och boka en tid direkt i kalendern. Aktiveras med Builvia Premium och slås på när du själv vill.
Fråga Builvia
Få svar direkt. Vi hjälper dig hitta rätt entreprenör eller leverantör.
Populära frågor
Ai Bygg och Projektledning AB tar inte emot förfrågningar via Builvia än. Spara företaget eller kontakta ett av företagen nedan, de svarar direkt.